Mariah Careyn onnea koetellaan – ei voi mennä naimisiin entisen miehensä takia

Kaunottaren entinen aviomies Nick Cannon on päättänyt, ettei aio päästää rakastetustaan lopullisesti irti.

Julkaistu:

Mariah Careyn, 46, rakkaus australialaismiljardööri James Packeria kohtaan on koetuksella. Pariskunta kihlautui viime kesäkuussa ja haluaisi mennä jo naimisiin, mutta ei pysty. Carey on vielä naimisissa toisen miehen kanssa.

Metro-lehden mukaan kaunotar on vieläkin paperilla naimisissa entisen aviomiehensä Nick Cannonin, 35, kanssa. Uuden liiton vahvistamisen tekee mahdottomaksi se, ettei Cannon suostu allekirjoittamaan pariskunnan avioeropapereita.

TMZ-lehden mukaan Cannon rakastaa vieläkin Careytä, eikä halua tämän menevän naimisiin australialaisen miljardöörirakkaansa kanssa. Cannon ja Carey erosivat jo vuonna 2014 ja heillä on kaksi yhteistä lasta, kaksoset Moroccan ja Monroe.

Cannonin Instagram-tililtä huomaa hyvin, ettei mies ole päässyt yli entisestä rakastetustaan. Mies on lisännyt viimeksi neljä viikkoa sitten kuvan entisestä vaimostaan, kun he juhlivat äitienpäivää perheen kesken.

Lähde: Metro

Lue myös: Suosikkilaulaja ja näyttelijä erosivat – kuusi vuotta kestänyt suhde päättyi

Lue myös: Taylor Swift ei jäänyt suremaan eroaan – lauloi ja otti hulvattomia kuvia häissä