Tähti kertoo menneensä naimisiin ajatuksella, että suhde kestää lopun elämää. Siksi petetyksi tuleminen ja sitä seurannut julkinen skandaali veikin Jannan voimia. Lue koko tarina täältä.
Laulaja kertoo Anna-lehdelle tulleensa eron myötä varovaisemmiksi miesten suhteen. Aiemmin hän sanoi heittäytyneensä nopeastikin tunteiden vietäväksi. Hän sano, ettei enää viehätys vaarallisista miehistä, vaan on kiinnostunut kilteistä miehistä.
Eräs asia on tullut myös tähdelle yllätyksenä avioerokohun aikana.
– Minulla on tullut paha olo siitä, että jotkut ihmiset ovat olleet avioliitostani sitä mieltä, että en harkinnut päätöstäni lainkaan. Se ei pidä paikkaansa, vaikka avioiduimmekin puolentoista vuoden seurustelun jälkeen. Olin silloin varma päätöksestäni ja suhtauduin naimisiinmenoon vakavasti, sanoo laulaja lehdelle.
Lue myös: Petetyksi tullut Janna: ”Kenenkään ei pitäisi joutua käsittelemään vaikeita asioita yksin”
Lue myös: Avioeron läpikäynyt Janna Hurmerinta Me Naisissa: Pyrin siihen, etten kantaisi kaunaa tai vihaa
Lue myös: Janna avioeronsa saamasta julkisuudesta: ”Ihmisten kiinnostus oli raskasta”