Jannika B avautuu myöhäisten esiintymisaikojensa vaikutuksista – fanit lohduttavat somessa

Myöhäisistä esiintymisajoista johtuvasta väsymyksestä huolimatta Jannika B kertoo nauttivansa täysillä työstään.

Julkaistu:

Kolmannen albuminsa maaliskuussa julkaissut poppari Jannika B, 34, päivitti sunnuntaina suosittua Instagram-tiliään kuvalla, jossa hän poseeraa nuupahtaneiden tulppaanien vieressä. Kuvatekstissä Jannika B viittaa, että keikkailevan artistin myöhäiset esiintymisajat voivat johtaa siihen, että seuraavana päivänä väsyttää.

Vähän meillä on tulppaanien kanssa nuukahtanut olo (inhimilliset työajat – not), mutta ai, että minä tykkään tästä hommasta, ja varsinkin teistä tyypeistä, jotka hääräätte ympärillä – bändi, crew ja ennenkaikkea yleisö”, Jannika B kirjoittaa.

Päivityksestä on tykätty maanantai-iltapäivään mennessä yli 3000 kertaa. Useat fanit vakuuttavat kommenttikentässä, ettei Jannika B:n ainakaan tarvitse pelätä nuupahtanutta olomuotoa. Alla muutama poiminta kommenteista.

No et ainakaan näytä nuupahtaneelta.

Kaksi kaunista kukkaa.

Kaunis nainen.

Jos päivitys ei näy, pääset siihen tästä.

Lue myös: Jannika B julkaisi kuvan aamujumpastaan tyttönsä kanssa – suoriutuisitko tästä liikkeestä?

Lue myös: Jannika B julkaisi hulvattoman perhekuvan – fanit: ”Ei monella ole elävää uimapatjaa”