Miley Cyrusilla jo uusi mies? "Näin, kuinka he pussailivat!"

Eräs fani on kertonut nähneensä Cyrusin australialaisen laulajan kanssa.

Julkaistu:

Muutaman kuukauden sisällä sekä Liam Hemsworthista että Kaitlynn Carterista eronnut Miley Cyrus, 26, on nyt bongannut deittailemassa uutta miestä.

Näin ainakin väittää eräs fani, joka ilmoitti asiasta Twitter-sivullaan.

”Olin viettämässä rennosti aikaa smoothien äärellä ja nyt en vitsaile: Näin kuinka Miley Cyrus hengaili Cody Simpsonin kanssa. Cyrus selvästi rakastaa australialaisia!”

Cody Simpson, 22, on australialainen laulaja-lauluntekijä. Cyrusin ex-mies Hemsworth on myös kotoisin Australiasta.

Jos twiitti ei näy, katso se tästä.

Hollywood Life -lehti oli tavoittanut Ashleigh-nimisen käyttäjän, joka oli kertonut asiasta enemmänkin.

– He pussailivat ja olivat todella lähekkäin. Cyrus ei välittänyt muista, sillä hän jopa istui Codyn syliin ja alkoi kiihkeästi suutelemaan. Sitten he poistuivat käsikädessä.

Vuonna 2015 Cody Simpson oli kertonut GQ-lehdelle, että ovat läheisia Cyrusin kanssa.

– Miley on yksi parhaista ystävistäni ja auttaa minua asioissa. Hän on todella avoin ja hänen kanssaan on mahtavaa työskennellä.

Saapa nähdä, miten huhuttu suhde etenee.

Lue myös: Raju väite: Miley Cyrusin ex-mies sai tietää avioerosta somen kautta

Lue myös: Miley Cyrusin eksä bongattiin mysteerimiehen kanssa – hämmentyi valokuvaajan kysymyksestä

Lue myös: Miley Cyrus on ”v*tun inspiroitunut” – fanit uskovat taustalla olevan erotunteet

Lähde: Hollywood Life