Martina Aitolehti: 'Haluan isommat rinnat'
Martina Aitolehti paljasti Voicen Heräämössä haluavansa isommat rinnat. Heräämössä aviomiehensä Esko Eerikäisen kanssa vieraillut Martina kertoi olevansa asiasta täysin varma.
Kun Heräämö kysyi Martinalta, minkä kauneusleikkauksen hän vielä haluaisi, oli vastaus selvä. Martina haaveilee vieläkin suuremmista rinnoista. Tämä oli tiedossa myös Martinan puolisolle Eskolle. Nainen on jo kerran aikasemminkin suurentanut rintojaan, mutta ilmeisesti koko ei vielä miellytä. Martina kertoi kuitenkin, ettei hän ole saanut järin paljon kannatusta rintojensuurennushankkeeseensa.
Pari kertoi kodin siivoustöiden jakautuvan melko tasan, vaikkakin Esko sanoikin imuroivansa enemmän. Jokin silti ei mene tasan. Esko kertoi Martinan tekevän likaisen työn, eli keräävän parin yhteisen Hercules-koiran ulosteet pussiin. Voicen Heräämö paljasti Martinan ja Eskon myös tuntevan toisensa hyvin. Esko muisti jopa hääpäivänä Martinalla olleen valkoiset alushousut.
Juorulehdissä tiuhaan tahtiin otsikoissa pällistelevä pari on tänään Subin Meidän häät -ohjelmassa. Kohua herättäneen jakson pääsee viimein näkemään klo: 22.00 alkaen.