Luvassa tukala kohtaaminen? Twilight-pari tapaa palkintogaalassa ensikertaa eron jälkeen!

15.08.2012 08:45 - Karoliina Kotala

Twilight-elokuvista tutut näyttelijät Robert Pattinson ja Kristen Stewart tulevat näillä näkymin tekemään ensimmäisen kohtaamisensa piakkoin.

Piakkoin järjestettävä MTV Video Music Awards -gaala kokoaa saman katon alle musiikki-, tv- ja elokuva-alan kuumimmat nimet ja paikan päälle on kutsuttu myös Pattinson ja Stewart. Jos kumpikin tähdistä saapuu paikalle, on kyseessä kaksikon ensimmäinen julkinen tapaaminen erokohun jälkeen.


Ex-rakastavaisten oli jopa määrä jakaa kolmen viikon päästä Los Angelesissa pidettävässä gaalassa yhdessä palkinto, mutta suunnitelmien uskotaan menneen uusiksi.

- Gaalasta voi tulla todella tukala. Palkinnon jakaminen yhdessä vaikuttaa nyt erittäin todennäköiseltä, gaalan järjestäjät uskovat.

Olivatpa kaksikon välit Stewartin pettämisen tultua julkisuuteen ja parin erottua nykyisin kuinka hyvät tahansa, povataan erityisesti Kristenille epämukavaa gaalailtaa.

- Jos Kristen nousee lavalle yksin, fanit saavat kohtauksen. Fanit ovat eläneet mukana parin romanssissa niin valkokankaalla kuin siviilissäkin, joten Kristenille voi olla luvassa kauhujen ilta.

Lähde: Contact Music

Kilpailut

Uusimmat

Error - Virhe: 0 - Voice.fi

Pahoittelut (virhe 0)

Hakemaasi sivua ei löytynyt. Käytä navigaatiota löytääksesi hakemasi sivun.