Mariah Carey vilautti keikallaan: Pikkuhousut vilkkuivat koko yleisölle
Mariah Careylle on sattunut mokia laulaessaan, mutta tällä kertaa mekko teki tepposet.
Mariah Carey äänen on huhuttu olevan historiaa. Diivalla on takanaan myös avioero ja on hän sanojakin keikoillaan unohdellut. Upeaäänisen naisen imago on alkanut rapistua jatkuvien negatiivisten uutisten varjossa.
45-vuotias Carey esiintyi keskiviikkona Las Vegasissa. Show sai kuitenkin nolon käänteen, kun nainen kyykistyi mekossaan. Pitkä halkio paljasti hieman liikaa ja vaaleat alushousut vilkkuivat koko yleisölle.
Tällä kerralla keikan ainoaksi pieneksi mokaksi jäi vilautus. Carey veti E! Onlinen mukaan uskomattoman hienon konsertin.
Katso kuvat nolosta tilanteesta tästä.
Lähde: E! Online
Kilpailut
Uusimmat
Kesäkuu oli globaalisti mittaushistorian kolmanneksi lämpimin - Suomessa lämpötila pysyi maltillisena
Yksi henkilö menehtyi tulipalossa Vantaalla - palomestarin mukaan palo sai alkunsa asunnon saunasta
Keski-ikäinen lehdenjakaja kuoli hirvikolarissa Salossa
Lentoliikenteen palveluja koskevaan työriitaan ei vieläkään löytynyt sopua - useat lakot uhkaavat yhä
Viime vuonna yli 300 000 maksoi riistanhoitomaksun - naisten osuus kasvanut vuosittain
Näytä lisää