Yvonne on käyttänyt hurjan summan kauneusleikkauksiin – nyt rinnat estävät poikaystävän löytymisen

Yvonne Barin mukaan miehet eivät uskalla lähestyä häntä.

Julkaistu:

Yvonne Bar, 26, on käyttänyt kymmeniä tuhansia euroja erilaisiin kauneusleikkauksiin. Muun muassa hänen rintojaan on suurennettu moneen otteeseen, sillä naisen tavoitteena on ollut muodokas kuin Kim Kardashian. 

– Minulla oli vain AA-kupin rinnat ja oloni oli todella epävarma. Minua myös kiusattiin nuoruudessani paljon siitä, ettei minulla ollut rintoja, nainen kertoo haastattelussa.

Viimeisen seitsemän vuoden aikana Bar on käynyt kolmessa rintojen suurennuksessa. Sen lisäksi hänelle on tehty muun muassa peppukohotus. Hän tuntee olonsa nyt itsevarmaksi ja on onnellinen peilikuvastaan.

– Saan paljon huomiota miehiltä. Useimmiten se on positiivista. Yhdysvalloissa minuun kiinnitetään ihan eri tavalla huomiota kuin kotimaassani Saksassa, joka on melko konservatiivinen. 

Katseita pidemmälle harva kuitenkaan uskaltaa barin mukaan hänen kanssaan mennä. 

– Miehet katsovat paljon, mutta harva uskaltaa esimerkiksi tulla juttelemaan minulle. Monet näkevät minut vain suurina rintoina ja se on tehnyt todellisen parisuhteen löytymisestä todella vaikeaa, hän kertoo.

Muutamia kuvia Barista pääset katsomaan alta. 

Lue myös: Rintaleikkaus meni järkyttävästi pieleen: ”Näytän siltä kuin minulla olisi neljä tissiä”

Lue myös: Voiko silikonirintainen nainen imettää? Asiantuntija kertoo

Lähde: Daily Star