Carmen Electra paljasti erikoisen hetken seksielämästään: ’Rakastelimme siellä joka huoneessa’

Electra oli naimisissa Dennis Rodmanin kanssa vuosina 1998-1999.

Julkaistu:

Näyttelijä-malli Carmen Electra, 48, paljasti The Los Angeles Times -lehdelle erikoisen hetken seksielämästään.

90-luvulla Electra nimittäin deittaili koripalloilija Dennis Rodmania, 58, joka pelasi tuolloin NBA-joukkue Chicago Bullsissa. Electra kertoi, kuinka he olivat tuolloin harrastaneet Rodmanin kanssa seksiä joukkueen omistamissa tiloissa.

– Rodman sitoi silmäni ja vei minut Bullsien harjoitusareenalle. Olimme kuin lapsia karkkikaupassa. Söimme tikkareita jääkaapista ja harrastimme seksiä joka hemmetin huoneessa: fysioterapeutin tiloissa, kuntosalilla, pelikentällä, Electra sanoi ja jatkoi:

– Jos minulta kysytään, niin luulen, että Dennis ei ole koskaan harjoitellut niin kovasti kuin tuolloin, mallikaunotar nauroi lopuksi.

Electra ja Rodman deittailivat 90-luvun lopulla ja olivat naimisissa vuosina 1998–1999.

Carmen Electra ja Dennis Rodman vuonna 1998.
Carmen Electra ja Dennis Rodman vuonna 1998. (Kuva: AOP)

Lue myös: Carmen Electra täytti vuosia – julkaisi faneilleen seksikkäitä uimapukukuvia

Lue myös: Carmen Electran seksikäs kuva sai seuraajat sekaisin: ”Nyt tekee mieli jäätelöä”

Lähde: LadBible