X Factor -kisaaja heittäisi Elisabetin ulos BB-talosta ja äkkiä
X Factor -laulukilpailusta tuttu Yrjänä Salmela oli eilen Big Brother Extran vieraana ja kertoi mietteitään BB-kisaajista.
Yrjänä ei ole mieltynyt Elisabethiin ja tokaisi, että nainen täytyisi saada talosta ulos ja mahdollisimman äkkiä.
Elina Viitasen kysyessä syytä siihen, miksi Elisabet käy Yrjänän hermoille mies kertoi, ettei voi sietää ihmisiä jotka alkavat kiukuttelemaan kun eivät saa tahtoaan läpi. Yrjänästä Elisabet ei selvästi osaa olla riittävän joustava muita asukkaita kohtaan.
Yrjänä Salmela on julkaissut kaksi singleä, jotka voi käydä kuuntelemassa miehen Myspace-sivuilta. Kuuntele ne täältä! (Myspace)
Kilpailut
Uusimmat
Ylen uusi dokumenttisarja kertoo sateenkaarisenioreiden elämästä
Florence Pughin tyrmäävä jakkupukutyyli kääntää katseet - huomio kiinnittyy etenkin yksityiskohtiin
Serpentiini ei kuulu paperinkeräykseen, vaikka niin voisi luulla - tiedätkö, miten se tulisi kierrättää?
Englannin jalkapalloliitto sulkee transnaiset naisten jalkapallosta
Tunnistatko kesäkukat? Tee testi ja selvitä, oletko todellinen viherpeukalo!
Näytä lisää