Alusvaatetytöt ihastuttivat Sohossa
Wire Imagen tämän päivän viihdekatsauksessa nähdään, kuinka Victoria's Secret -alusvaatefirma lanseerasi Ystänpäivämalliston, johon kuuluu niin vartalotuotteita kuin alusvaatteitakin.
Uudet vaatteet tulevat kolmessa koossa S, M ja L. Tällöin kokoja ei tarvitse arvuutella, jos ei tiedä vaikka tyttöystävänsä tarkkoja mittoja.
Los Angelesissa näyttelijätär Katie Holmes saapui Hermesin avajaisiin yksin, toisin kuin Kevin Bacon, joka loisti papparazzien edessä oman rakkaansa, Kyra Sedgwickin kanssa.
Rihanna bongattiin Etelä-Koreassa Soulin lentokentällä, kun hän oli saapunut maahan promoamaan uutta albumiaan. Katso alla olevasta videosta, minkälainen ghetto-look naisella on nykyään.
Kilpailut
Uusimmat
Onko Louvren jalokivimurto ratkeamassa? Kaksi epäiltyä otettiin kiinni viikonloppuna
Suuri rakennuspalo Jokioisilla - sikalan kaikkien eläinten pelätään menehtyneen
Kotimainen menestyssarja jatkuu uusin jaksoin joulukuussa
Joonas Saartamo alkaa tutkia isoisänsä menneisyyttä tiedustelu-upseerina - dokumentti ilmestyy pian Yle Areenaan
Kuukausien odotus tulee päätökseen - ratikkaliikenne kulkee pian taas Pitkänsillan yli
Näytä lisää